
شارژر بی سیم مغناطیسی Schitec 15W
شارژر بی سیم مغناطیسی Schitec 15w ایستگاه اسکند سریع شارژ برای آداپتور برق مناسب برای شارژر قابل حمل آیفون شیائومی سامسونگ
- معرفی محصول
شارژر بی سیم مغناطیسی Schitec 15w ایستگاه اسکند سریع شارژ برای آداپتور برق مناسب برای شارژر قابل حمل آیفون شیائومی سامسونگ

پارامترهای محصول
| نام محصول | شارژر بی سیم مغناطیسی 15W |
| حفاظت | OCP / OVP / OTP / SCP |
| بندر USB | پشتیبانی از شارژر بی سیم 15W |
| سازگار | برای iPhone / AirPods / iWatch / Android |
| رنگ | سفارشی |
| ورودی | 5V 3A / 9V 2.22A |
| گواهی | CE / FCC / ROHS / UL / PSE |
| خروجی | 15w |
| نشان | سرعت شارژ سریع |
| ضمانت | 12 ماه |
3 در 1 شارژر بی سیم

اتهام قابل حمل

شارژ سریع

یک شارژر با چندین کارکرد

تگ های محبوب: شارژر بی سیم مغناطیسی Schitec 15W ، تولید کنندگان شارژر بی سیم مغناطیسی چین Schitec 15W ، تأمین کنندگان ، کارخانه
←
یک جفت: ایستگاه شارژ مغناطیسی Schitec
بعدی: ایستگاه شارژر بی سیم قابل حمل
→
ارسال درخواست









