
پایه شارژر پنگوئن فروسرخ CE FCC
این محصول شارژر بی سیم چند منظوره شرکت ما است. علاوه بر شارژ بی سیم معمولی، می تواند شارژ بی سیم هدفون و عملکرد شارژ بی سیم اپل واچ را نیز انجام دهد. ضمن بهبود تجربه استفاده، از مشکل گرمایش ناشی از لولای فلزی پشت محفظه شارژ گوشی نیز جلوگیری می کند و شارژ را ایمن تر می کند. .
- معرفی محصول
کاهش محصول
شارژ بی سیم برای iPhone، AirPods و Apple Watch. اسلات کارت ذخیره سازی AirPods و Apple Pencil، مجهز به ماژول برق موبایل مکش مغناطیسی، نیاز به شارژ راحت دارد.
این دستگاه با شارژ بی سیم AirPods 2 و AirPods Pro سازگار است. و از طریق محاسبه موقعیت سیم پیچ گیرنده دو گوشی و همچنین طراحی قالب با دقت بالا، به طوری که کاربران در هنگام استفاده نیازی به تراز کردن عمدی ندارند، یعنی آزاد کردن و شارژ کردن.
| شماره محصول | HYD-H33 |
| جریان ورودی | 9V/2A |
| جریان خروجی | 15W/10W/7.5W/5w |
| ساعت خروجی | 1W |
| قدرت IED | 5W |
| شارژ اپل واچ | 2.5W |
| هدفون بلوتوث TWS | 3W |



توضیحات شرکت
شرکت ما یک شرکت تولید کننده با 14 سال تجربه در OEM&ODM است.
در عین حال، شرکت ما در نمایشگاه های مختلف در سراسر جهان نیز حضور خواهد داشت و نظرات مشتریان در مورد ما بسیار خوب است.


بسته بندی و حمل و نقل
| بسته بندی ساده | ما کیسه های pee رایگان ارائه می دهیم و همچنین نیازهای سفارشی مشتری را می پذیریم. |
| بسته بندی ساده | ما برای هر بسته {{0}}.16—0.3 دلار آمریکا هزینه میکنیم. |
| بسته سفارشی | خوش آمدید و ما می توانیم هر بسته سفارشی را برای شما انجام دهیم. |
| DHL/UPS | 3- 5 روز کاری برای رسیدن پس از تحویل، پرداخت را تأیید کردیم. |
| فدکس | 5-7 روز کاری پس از تحویل، پرداخت را تأیید کرد. |
| حمل و نقل دریایی | کمی طولانی به خصوص برای سفارش بزرگ. |
| تحویل | نمونهها (1-1000عدد و پایین): 3-7 روز کاری پس از تأیید پرداخت. |
| سفارش (5000 عدد به بالا) | 5-15 روز کاری پس از تأیید پرداخت. |


سوالات متداول
س: آیا این محصول با کابل داده خود ارائه می شود؟
پاسخ: این محصول بدون کابل داده است، شرکت ما همچنین دارای داده شارژ سریع ویژه برای خرید شما است.
س: چقدر مقاوم در برابر حرارت است؟
پاسخ: مقاومت حرارتی این محصول تست را پشت سر گذاشته است، می توانید آن را با خیال راحت خریداری کنید.
س: مدت گارانتی چقدر است؟
A: محصولات شرکت ما با ضمانت دو ساله ارائه می شود.
س: اگر بازوی گیره این محصول مسدود شده باشد چه؟
پاسخ: اگر چنین است، لطفاً مانع را بردارید و دکمه القایی را فشار دهید تا محصول به حالت بسته بازنشانی شود و دوباره از سوئیچ استفاده کنید تا به طور معمول از آن استفاده کنید.
س: چگونه از ثبات اطمینان حاصل کنیم؟
پاسخ: براکت محصول ما نیز با تکان دادن تست شده است که می تواند تلفن همراه شما را تثبیت و تعمیر کند.
تگ های محبوب: پایه شارژر پنگوئن مادون قرمز ce fcc، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه پایه شارژر پنگوئن مادون قرمز ce fcc چین
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







