
CE ROHS FCC گواهینامه شارژر بی سیم پنگوئن
این شارژر بی سیم پنگوئن گواهینامه های FCC CE ROHS برای آیفون، ایرپاد و اپل واچ شارژ بی سیم است. اسلات کارت ذخیره سازی AirPods و Apple Pencil، مجهز به ماژول برق موبایل مکش مغناطیسی، نیاز به شارژ راحت دارد. شکل آن نیز کوچک و قابل حمل است. از شارژ بی سیم همزمان دو دستگاه مانند دو تلفن همراه یا تلفن همراه و AirPods پشتیبانی می کند.
- معرفی محصول
کاهش محصول
پشتیبانی از شارژ سطلی خانواده دستگاه شارژ بی سیم اپل.
مهم ترین ویژگی این محصول این است که برای شارژ بی سیم ایرپاد بهینه شده است.
این دستگاه با شارژ بی سیم AirPods 2 و AirPods Pro سازگار است. و از طریق محاسبه موقعیت سیم پیچ گیرنده دو گوشی و همچنین طراحی قالب با دقت بالا.
به طوری که کاربران در هنگام استفاده نیازی به تراز کردن عمدی ندارند، یعنی آزاد کردن و شارژ کردن.
در حالی که تجربه استفاده را بهبود می بخشد، از مشکل گرمایش ناشی از لولای فلزی پشت محفظه شارژ گوشی نیز جلوگیری می کند و شارژ را ایمن تر می کند.
| شماره محصول | HYD-H33 |
| جریان ورودی | 9V/2A |
| جریان خروجی | 15W/10W/7.5W/5w |
| ساعت خروجی | 1W |
| قدرت IED | 5W |
| شارژ اپل واچ | 2.5W |
| هدفون بلوتوث TWS | 3W |



توضیحات شرکت
شرکت ما متعهد است که برند جهانی خود را بر اساس 14 سال تجربه در OEM&ODM بسازد.
شرکت ما همچنین سفارشات بلندمدت بزرگ و همچنین مشتریان دسته ای کوچک را برای خدمات حرفه ای و جدی دریافت می کند.


بسته بندی و حمل و نقل
| بسته بندی ساده | ما کیسه های pee رایگان ارائه می دهیم و همچنین نیازهای سفارشی مشتری را می پذیریم. |
| پکیج تاول | ما برای هر بسته {{0}}.16—0.3 دلار آمریکا هزینه میکنیم. |
| بسته سفارشی | خوش آمدید و ما می توانیم هر بسته سفارشی را برای شما انجام دهیم. |
| DHL/UPS | 3- 5 روز کاری برای رسیدن پس از تحویل، پرداخت را تأیید کردیم. |
| فدکس | 5-7 روز کاری پس از تحویل، پرداخت را تأیید کرد. |
| حمل و نقل دریایی | کمی طولانی به خصوص برای سفارش بزرگ. |
| تحویل | نمونهها (1-1000عدد و پایین): 3-7 روز کاری پس از تأیید پرداخت. |
| سفارش (5000 عدد به بالا) | نمونهها (1-1000عدد و پایین): 3-7 روز کاری پس از تأیید پرداخت. |
سوالات متداول
س: آیا گارانتی ارائه می دهید؟
A: ما 12 ماه گارانتی برای تمام محصولات خود ارائه می دهیم. هنگامی که هر گونه مشکل کیفیت وجود دارد، ما بهترین راه حل ها را به شما ارائه خواهیم داد.
س: محصول شما چگونه به منبع تغذیه آنبرد متصل می شود؟
پاسخ: محصول ما دارای کابل داده شارژ سریع برای اتصال به منبع تغذیه است.
Q:آیا جدا کردن براکت این محصول راحت است؟
A: این محصول برای جداسازی قطعات بسیار راحت است.
س: چگونه از جذب قوی مکنده اطمینان حاصل کنیم؟
A: مکنده پایین محصول ما از مواد اولیه بسیار خوب ساخته شده است و مکش آن مطابق با استانداردهای تست است.
س: آیا خط توزیع برای این محصول وجود دارد؟
پاسخ: این محصول ما به کابل های داده مربوطه مجهز است.
تگ های محبوب: گواهینامه های ce rohs fcc شارژر بی سیم پنگوئن، گواهینامه Ce rohs fcc چین شارژر بی سیم پنگوئن تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید



