
2A Ebow مغناطیسی USB نوع C داده کابل
ویژگی ها 1. طراحی T-type طراحی دو زانویی، باعث صرفه جویی در فضا و محافظت از رابط دستگاه می شود. بهترین تجربه درج و استخراج جانبی 2. کابل مغناطیسی طراحی جذب خودکار، کشیدن برای شارژ و بسته شدن برای ذخیره سازی 3.2.1A Fast Charging انتقال با سرعت بالا، سرعت شارژ فوق العاده،...
- معرفی محصول
امکانات
1. طراحی نوع T
طراحی دو زانویی، باعث صرفه جویی در فضا و محافظت از رابط دستگاه می شود. بهترین تجربه درج و استخراج جانبی
2. کابل مگنت
طراحی جذب خودکار، کشیدن برای شارژ و بسته شدن برای ذخیره سازی
3.2.1 A شارژ سریع
انتقال با سرعت بالا، سرعت شارژ فوق العاده، صرفه جویی در زمان و انرژی
4. اتصال دهنده آلیاژ آلومینیوم
بدون زنگ زدگی، مقاومت را کاهش می دهد تا از دوام دوشاخه اطمینان حاصل شود
بررسی اجمالی
جزئیات سریع
نام تجاری: Schitec
شماره مدل: UC129
محل مبدا: گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)
استفاده: تلفن همراه
نوع USB: Type-C
رنگ سیاه
مواد: TPE + PC
طول: 1M/2M/3M/سفارشی
گواهی: CE FCC ROHS
گارانتی: 1 سال
عملکرد: شارژ + انتقال داده
مورد: FOB شنژن
کاربرد: انواع تلفن همراه
لوگو: لوگوی سفارشی شده
نام محصول: کابل USB مغناطیسی زانویی نوع c
بسته بندی و تحویل
جزئیات بسته بندی کیسه های پلی اتیلن، بسته بندی تاول یا بسته بندی سفارشی
زمان تحویل 5-25 روز
توضیحات محصول
| نام آیتم | کابل USB مغناطیسی 90 درجه C |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | قیمت کارخانه |
| مواد | بافته شده |
| وارد كردن | 12-24V |
| خروجی | 5V /2A |
| چاپ لوگو | لوگو یا برچسب سفارشی خود را بپذیرید |
| وزن | 26g |
| رنگ ها | مشکی |
| دستور آزمایشی | هر مقدار، حتی یک نمونه |
| استفاده برای | تلفن همراه، مک بوک |
| گواهی | CE ROHS FCC SGS |
| گارانتی محصول | یک سال |
| نمونه | موجود است |
تصاویر محصول





بسته بندی و حمل و نقل

گواهی های محصول

درباره ما


تگ های محبوب: 2a elbow مغناطیسی USB نوع c داده کابل c، چین 2a elbow مغناطیسی usb نوع c کابل دیتا تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه







