
جعبه کور شارژر Schitec 20W
Chitec 20W Charger Box Box Plug Plug Plug Plug Plugable Hot Box Bok
- معرفی محصول
Chitec 20W Charger Box Box Plug Plug Plug Plug Plugable Hot Box Bok

پارامترهای محصول
| نام محصول | جعبه کور شارژر 20W |
| خروجی | 9V / 2A |
| بندر USB | USB * نوع C |
| سازگار | برای iPhone / AirPods / iWatch / Android |
| ورودی | 100-240V / 1.2A |
| قدرت | حداکثر 20W |
| گواهی | CE / FCC / ROHS / Apple MFI |
| مادی | ABS + PC |
| نشان | سرعت شارژ سریع |
| ضمانت | 12 ماه |
جعبه کورر شارژر

شارژ سریع گان

شارژ فوق العاده سریع

تولید کننده MFI

تگ های محبوب: جعبه کور شارژر Schitec 20W ، China Schitec 20W Charger Box Box تولید کنندگان ، تأمین کنندگان ، کارخانه
←
یک جفت: Schitec 3 در 1 بانک 5000mAh
بعدی: بلوک شارژر USB Schitec 20W
→
ارسال درخواست









