
کابل دیتای یو اس بی Qc نوع C
【تراشه هوشمند】 - کابل شارژ دارای تراشه هوشمند ارتقا یافته است که جریان را به گونهای تنظیم میکند که با دستگاههای شما سازگار باشد، که برای جلوگیری از جریان بیش از حد و محافظت موثر از باتری دستگاه شما خوب است. ترکیبی از فویل آلومینیومی، هسته مسی قلعشده، محافظ TPU عملکرد کابل USB2،{3}} عالی، انتقال دادههای بدون خطا و سرعت شارژ سریع را ارائه میدهد.
- معرفی محصول
توضیحات محصول:
- 【تراشه هوشمند】 - کابل شارژ دارای تراشه هوشمند ارتقا یافته است که جریان را به گونهای تنظیم میکند که با دستگاههای شما سازگار باشد، که برای جلوگیری از جریان بیش از حد و محافظت موثر از باتری دستگاه شما خوب است. ترکیبی از فویل آلومینیومی، هسته مسی قلعشده، محافظ TPU عملکرد کابل USB2،{3}} عالی، انتقال دادههای بدون خطا و سرعت شارژ سریع را ارائه میدهد.
کابل دیتای usb qc نوع c
| نام محصول | مواد جدید OEM پوشش ضد آب کابل بافته نایلونی USB A به C 1m 2m 3m کابل USB شارژ سریع |
| نام تجاری | شیتک٪2fOEM |
| مواد | قاب نایلونی بافته و فلزی (گزینه های دیگر: PVC/TPE/چرم/پارچه/و غیره...) |
| طول | 1 متر (گزینه های دیگر: 0.3m/2m/3m/etc...) |
| رابط | Micro USB، نوع c، کابل برای آیفون |
| ورودی | DC ٪ 7b٪ 7b0٪ 7d٪ 7dV |
| خروجی | 2A (گزینه های دیگر: 1A/2A/3A) |
| تابع | شارژ سریع + انتقال داده |
| رنگ | چند رنگ / سفارشی |
| کاربرد | تلفن همراه / تبلت / پد / دوربین / اکثر دستگاه های دیجیتال |
| گواهینامه | CE٪ 2fFCC٪ 2fROHS |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
تصاویر محصول:











Oخدمات شما

بسته بندی و حمل و نقل


جریان تولید
سوالات متداول
س: آیا هزینه حمل و نقل ارزان برای واردات به کشور ما وجود دارد؟
A. برای سفارش کوچک، اکسپرس بهترین خواهد بود. و برای سفارش فله، راه کشتی دریایی بهترین است، اما زمان زیادی می برد.
س: زمان گارانتی چیست؟
الف. 1 سال
س: آیا می توانید لوگوی من را در محصول چاپ کنید؟
پاسخ: بله به دلیل، لطفاً آرم خود را برای ما ارسال کنید، و ما از OEM / OMD پشتیبانی می کنیم، از پرس و جو استقبال می کنیم.
تگ های محبوب: کابل داده USB نوع qc c، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه کابل دیتا qc نوع c c









