
شارژر تلفن قابل تاشو 20W
شارژر سریع درگاه Schitec 20W PD شارژر سریع شارژر قابل حمل شارژر تلفن همراه قابل حمل سازگار با لپ تاپ آیفون اندرویدی
- معرفی محصول
شارژر سریع درگاه Schitec 20W PD شارژر سریع شارژر قابل حمل شارژر تلفن همراه قابل حمل سازگار با لپ تاپ آیفون اندرویدی

پارامترهای محصول
| نام محصول | شارژر دیواری تاشو 20W PD |
| خروجی | 3A |
| بندر USB | TPYE-C |
| سازگار | تلفن هوشمند / رایانه لوحی / لوپتوپ / دوربین |
| رنگ | رنگ سفید / سیاه / نصب شده |
| کمبود | 43*28*50mm |
| قدرت | حداکثر 20W |
| مشخصات | انگلیس / قابل تنظیم |
| گواهی | CE / FCC / ROHS |
| ضمانت | 12 ماه |
شرح محصولات
با طراحی تاشو ، جمع و جور و حمل آن آسان است ، بنابراین هنگام مسافرت مشکلی نخواهید داشت
شارژ سریع تک پورت 20W ، و تمام مؤلفه های داخلی فقط یک تلفن همراه را سرو می کنند

نمای بیرونی از مواد سازگار با محیط زیست و ضد آب ساخته شده است ، که دارای دوام ، مقاوم در برابر گرما هستند و ایمنی را تضمین می کنند

تگ های محبوب: شارژر تلفن قابل تاشو 20W ، چین 20W تولید کنندگان شارژر تلفن قابل تاشو ، تهیه کنندگان ، کارخانه
←
یک جفت: شارژر چراغ LED 140W GAN
بعدی: شارژر USB 20W
→
ارسال درخواست









