
بانک برق Schitec
شارژر موبایل Multi-Port Schitec برای آیفون و لپ تاپ 20W قدرت خروجی 20000mAh Slim Power Power Bank با صفحه نمایش LED
- معرفی محصول
شارژر موبایل Multi-Port Schitec برای آیفون و لپ تاپ 20W قدرت خروجی 20000mAh Slim Power Power Bank با صفحه نمایش LED

پارامترهای محصول
| نام محصول | بانک قدرت 20000 میلی آمپر ساعت |
| حفاظت | OCP / OVP / OTP / SCP |
| بندر USB | شارژ سریع PD 20W |
| سازگار | برای iPhone / AirPods / iWatch / Android |
| رنگ | برش / سفارشی |
| ورودی | 5V 3A / 9V 2.22A |
| گواهی | CE / FCC / ROHS / UL / PSE |
| خروجی | USB-C 20W |
| نشان | سرعت شارژ سریع |
| ضمانت | 12 ماه |
2 دستگاه را همزمان شارژ کنید

بانک برق چند تابع

66W خروجی کل

چند بند

تگ های محبوب: Schitec Power Bank ، تولید کنندگان بانک برق Schitec ، تأمین کنندگان ، کارخانه
←
یک جفت: شارژر Mini Power Bank قابل حمل Schitec
بعدی: Schitec 20000mah Bank
→
ارسال درخواست









