
شارژر بی سیم قابل حمل Schitec 10000mAh
شارژر بی سیم قابل حمل SCHITEC 10000MAH SUPER SLIM STRONG MAGNETIC LED شارژر سفر برای آیفون 20W قدرت خروجی
- معرفی محصول
شارژر بی سیم قابل حمل SCHITEC 10000MAH SUPER SLIM STRONG MAGNETIC LED شارژر سفر برای آیفون 20W قدرت خروجی

پارامترهای محصول
| نام محصول | بانک برق بی سیم مغناطیسی |
| حفاظت | OCP / OVP / OTP / SCP |
| بندر USB | از شارژر بی سیم 15W و شارژ سیمی Type-C پشتیبانی کنید |
| سازگار | برای iPhone / AirPods / iWatch / Android |
| رنگ | بنفش / سفارشی |
| ورودی | 5V 3A / 9V 2.22A |
| گواهی | CE / FCC / ROHS / UL / PSE |
| خروجی | نوع C 20W |
| نشان | سرعت شارژ سریع |
| ضمانت | 12 ماه |
شارژر مغناطیسی بی سیم

جذب مغناطیسی قوی

طراحی اتلاف گرما

فوق العاده باریک / فوق العاده سبک

تگ های محبوب: شارژر بی سیم قابل حمل SCHITEC 10000MAH ، تولید کنندگان شارژر بی سیم قابل حمل China SCHITEC 10000MAH قابل حمل ، تهیه کنندگان ، کارخانه
←
یک جفت: Schitec 5000mah Mini Power Bank
ارسال درخواست









