هدفون لغو سر و صدای Schitec
Apr 30, 2025| شرکت الکترونیک Hi-Tech Hi-Tech Shenzhen Shenchuang ، Ltd
مشخصات شرکت

شرکت الکترونیک Hi-Tech Hi-Tech Shenzhen Shenchuang ، Ltd
(Schitec) تولید کننده لوازم جانبی تلفن ، BSCI و ISO است که در سال 2009 در Shenzhen تأسیس شده است که با 16 سال تجربه در ساخت لوازم جانبی تلفن همراه. ما به عنوان شرکت های ملی با تکنولوژی بالا در سال 2016 رتبه بندی می شویم ، و ما همچنین شامل شرکت های مورد تأیید گروه Alibaba توسط SGS.Schitec Now Now 5 Total 5 Smare Seare هستیم. برای تحقیق و توسعه و با خطوط تولید تا 25. ما بهره وری قدرتمند و مزیت قیمت داریم ، بهره وری روزانه برای تابلوهای PCB تا 40000pcs ، شارژرهای حداکثر 40000pcs و کابل تا 70000pcs.schitec دارای یک تیم مهندس حرفه ای است که از سرویس OEM و ODM پشتیبانی می کند. با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته ، الزامات ویژه برای محصولات سفارشی می تواند برآورده شود. ما گواهینامه مربوط به بازارهای مختلف مانند UL ، CB ، PSE ، CE ، FCC ، SAA ، ETL ، UKCA و غیره را برای اطمینان از انطباق ایمنی کیفیت محصول داریم.
شرح محصولات
هدفون لغو سر و صدای Schitec
Schitec 2025 هدفون لغو سر و صدای جدید V5.3 هدفون بازی بلوتوث TWS بی سیم IPX6 گوشواره های ضد آب برای iPhone
-
BT 5.3اتصال هوشمندجفت شدن خودکار
-
عیاشیصدای استریوصدای اطراف 6D

پارامترهای محصول
| نام محصول | گوشهای بی سیم TWS |
| نشان | صدای hifi |
| نسخه BT | گوشواره های بی سیم BT v5.3 |
| سازگار | برای آیفون \/ اندرویدی \/ iWatch |
| رنگ | صورتی \/ سفارشی |
| خروجی | 0.03W |
| گواهی | CE \/ FCC \/ ROHS |
| ورودی | 0.01A |
| ظرفیت باتری | هدفون 40mAh \/ جعبه شارژ 250mAh |
| ضمانت | 12 ماه |

🎧 تجربه صدای همهجانبه
این گوشواره های بلوتوث با درایورهای پویا 10 میلی متر و دیافراگم های پلیمری فوق العاده حساس ، ارتعاشات ظریف و بافت های غنی را در صدای صوتی گسترده ارائه می دهند. چارچوب صوتی سه کانال متعادل آوازها را برجسته می کند و محیط ایده آل را فراهم می کند تا خود را به طور کامل در موسیقی مورد علاقه خود غوطه ور کند.
هدفون های بی سیم ما از طراحی میکروفون پیشرفته و فناوری کاهش نویز ENC استفاده می کنند تا به طور موثر 95 ٪ از نویز پس زمینه را در حین تماس ها سرکوب کنند. این تضمین می کند که صدای شما کاملاً واضح است و یک تجربه ارتباطی استثنایی ارائه می دهد.

سرگرمی مداوم
شارژ سریع از طریق رابط نوع- C فقط 1 ساعت طول می کشد تا به طور کامل شارژ شود. یک هزینه واحد بیش از 6 ساعت زمان پخش را فراهم می کند و پرونده شارژ در مجموع 30 ساعت پخش موسیقی را ارائه می دهد. از موسیقی مداوم در طول روز لذت ببرید.
اگر به کالاهای ما علاقه مند هستید ، می توانید از طریق شماره تلفن همراه و آدرس پست الکترونیکی ما با ما تماس بگیرید یا برای برقراری ارتباط به کارخانه ما بیایید ، ما به شما قیمت سودمند و محصولات با کیفیت بالا می دهیم.
آدرس ما
601 ، منطقه A ، ساختمان A ، باغ Jingfazhi ، Xiaweiyuan ، جامعه Gushu ، خیابان Xixiang ، Bao 'یک منطقه ، شهر شنژن
شماره تلفن
+86 0755 8145 1041
نامه الکترونیکی
wilbur@schitec.com




