شارژر بی سیم قابل حمل Schitec 10000mAh
Apr 18, 2025| شرکت الکترونیک Hi-Tech Hi-Tech Shenzhen Shenchuang ، Ltd
مشخصات شرکت

شرکت الکترونیک Hi-Tech Hi-Tech Shenzhen Shenchuang ، Ltd
(Schitec) تولید کننده لوازم جانبی تلفن ، BSCI و ISO است که در سال 2009 در Shenzhen تأسیس شده است که با 16 سال تجربه در ساخت لوازم جانبی تلفن همراه. ما به عنوان شرکت های ملی با تکنولوژی بالا در سال 2016 رتبه بندی می شویم ، و ما همچنین شامل شرکت های مورد تأیید گروه Alibaba توسط SGS.Schitec Now Now 5 Total 5 Smare Seare هستیم. برای تحقیق و توسعه و با خطوط تولید تا 25. ما بهره وری قدرتمند و مزیت قیمت داریم ، بهره وری روزانه برای تابلوهای PCB تا 40000pcs ، شارژرهای حداکثر 40000pcs و کابل تا 70000pcs.schitec دارای یک تیم مهندس حرفه ای است که از سرویس OEM و ODM پشتیبانی می کند. با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته ، الزامات ویژه برای محصولات سفارشی می تواند برآورده شود. ما گواهینامه مربوط به بازارهای مختلف مانند UL ، CB ، PSE ، CE ، FCC ، SAA ، ETL ، UKCA و غیره را برای اطمینان از انطباق ایمنی کیفیت محصول داریم.
شرح محصولات
شارژر بی سیم قابل حمل Schitec 10000mAh
شارژر بی سیم قابل حمل SCHITEC 10000MAH SUPER SLIM STRONG MAGNETIC LED شارژر سفر برای آیفون 20W قدرت خروجی
-
مغناطیسیشارژر بی سیمقابل حمل برای بیرون رفتن
-
قابل حملشارژر سریعسازگار با چندین دستگاه

پارامترهای محصول
| نام محصول | بانک برق بی سیم مغناطیسی |
| حفاظت | OCP / OVP / OTP / SCP |
| بندر USB | از شارژر بی سیم 15W و شارژ سیمی Type-C پشتیبانی کنید |
| سازگار | برای iPhone / AirPods / iWatch / Android |
| رنگ | بنفش / سفارشی |
| خروجی | USB-C 22.5W |
| گواهی | PSE / UL / CE / FCC / ROHS |
| ورودی | نوع C 20W |
| نشان | قابل حمل |
| ضمانت | 12 ماه |

شارژ همه کاره
بانک قدرت مغناطیسی ما را می توان برای شارژ بی سیم ، سیمی و بی سیم تا 7.5w/15w ، شارژ سیم تا 20W استفاده کرد ، مغناطیس قدرتمند شارژر تلفن مغناطیسی را به طور ایمن نگه می دارد و مانع از لغزش آن می شود.
این شارژر قابل حمل بی سیم 1 {1}} 000mAh فقط 0.3 اینچ ضخامت دارد ، با استفاده از فناوری شارژ بی سیم ایمن ایمن ، شارژ سریع را آسان می کند ، به اندازه کافی برای سرگرمی شما در طول سفر.

براق و قابل حمل
طراحی فوق العاده نازک شارژر قابل حمل و ظاهر فوق العاده ، سبک و قابل حمل ، می تواند به راحتی در جیب یا کیف مسافر قرار بگیرد.
اگر به کالاهای ما علاقه مند هستید ، می توانید از طریق شماره تلفن همراه و آدرس پست الکترونیکی ما با ما تماس بگیرید یا برای برقراری ارتباط به کارخانه ما بیایید ، ما به شما قیمت سودمند و محصولات با کیفیت بالا می دهیم.
آدرس ما
601 ، منطقه A ، ساختمان A ، باغ Jingfazhi ، Xiaweiyuan ، جامعه Gushu ، خیابان Xixiang ، Bao 'یک منطقه ، شهر شنژن
شماره تلفن
+86 0755 8145 1041
نامه الکترونیکی
wilbur@schitec.com




