شارژر تلفن قابل تاشو 20W
Dec 21, 2024| شرکت Electronics Hi-Tech Shenzhen Shenchuang . ، Ltd
مشخصات شرکت

شرکت Electronics Hi-Tech Shenzhen Shenchuang . ، Ltd
(Schitec) تولید کننده لوازم جانبی تلفن ، BSCI و ISO است که در سال 2009 در شنژن تأسیس شده است ، با 16 سال تجربه در ساخت لوازم جانبی تلفن همراه {{2} ما در سال 2016 به عنوان شرکت های ملی با تکنولوژی بالا رتبه بندی می شویم ، و ما همچنین Screile Alibaba Nown Nown توسط SGS.}}}}}}}} 6 با کل 500 کارمند که شامل بیش از 50 کارمند فروش و 10 مهندس برای تحقیق و توسعه و با خطوط تولید تا 11 {}} ما بهره وری قدرتمند و مزیت قیمت ، بهره وری روزانه برای تابلوهای PCB تا 40000pcs ، شارژر تا 40000pcs و کابل های حداکثر 70000pcs داریم. سرویس. با تجهیزات و امکانات پیشرفته ، الزامات ویژه برای محصولات سفارشی می تواند راضی شود . ما برای بازارهای مختلف صدور گواهینامه مربوطه را داریم که چه کسی برای بازارهای مختلف ، مانند UL ، CB ، CE ، FCC ، SAA ، ETL ، UKCA ، و غیره. ، برای اطمینان از این که می تواند تیمی را از بین ببرد. رنگ/الگوی/آرم محصولات با توجه به الزامات.
شرح محصولات
شارژر تلفن قابل تاشو 20W
شارژر سریع درگاه Schitec 20W PD شارژر سریع شارژر قابل حمل شارژر تلفن همراه قابل حمل سازگار با لپ تاپ آیفون اندرویدی
-
20Wشارژر سریع
-
قابل حملطراحی تاشو

پارامترهای محصول
| نام محصول | شارژر دیواری تاشو 20W PD |
| خروجی | 3A |
| بندر USB | tpye-c |
| سازگار | تلفن هوشمند / رایانه لوحی / لوپتوپ / دوربین |
| رنگ | رنگ سفید / سیاه / نصب شده |
| کمبود | 43*28*50میلیمتر |
| قدرت | حداکثر 20W |
| مشخصات | انگلیس / قابل تنظیم |
| گواهی | CE / FCC / ROHS |
| ضمانت | 12 ماه |

اندازه قابل حمل و کوچک
طراحی تاشو اجازه می دهد تا شارژر در صورت استفاده از آن به شکل جمع و جور تاشو شود ، و به اندازه شارژرهای سنتی به نظر نمی رسد . علاوه بر این ، پلاگین تاشو توسط این اشیاء سخت خراشیده نمی شود ، که عمر سرویس شارژر. را طولانی می کند.
شارژ سریع تک پورت 20W به این معنی است که تمام قدرت شارژر در شارژ یک دستگاه متمرکز شده است ، که می تواند اطمینان حاصل کند که دستگاه با سرعت ترین سرعت . به دست می آورد

مواد ایمن ضد آتش
مواد ABS در هنگام مواجهه با شعله های باز یا درجه حرارت بالا ، عملکرد ضد آتش دارد {0}
اگر به کالاهای ما علاقه مند هستید ، می توانید از طریق شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل ما با ما تماس بگیرید یا برای برقراری ارتباط به کارخانه ما بیایید ، ما یک قیمت سودمند و محصولات با کیفیت بالا به شما می دهیم {1 {1}
آدرس ما
601 ، منطقه A ، ساختمان A ، باغ Jingfazhi ، Xiaweiyuan ، جامعه Gushu ، خیابان Xixiang ، Bao 'یک منطقه ، شهر شنژن
شماره تلفن
+86 0755 8145 1041
نامه الکترونیکی
wilbur@schitec.com




